Apartamenty i pokoje VICTORIA

  • Adres: Helska 48
  • Telefon: 506 385 753
  • E-mail: elvisowy@poczta.onet.pl
  • WWW: kwaterywkuznicy.w.interia.pl/index.html
  • Cena minimalna: 30
  • Cena maksymalna: 60
  • Ilość miejsc: 40

Oferta

Serdecznie zapraszamy do całorocznego wypoczynku w położonej na Półwyspie Helskim Kuźnicy. Miejscowość jest spokojnym i jednym z najbardziej malowniczych miejsc w Polsce. Odległość od państwa pokoju do Morza Bałtyckiego to zaledwie 40 m. i 60m.do Zatoki Puckiej. Szerokie plaże, port rybacki, deptaki, trasy wycieczkowe wzdłuż całego Półwyspu i bardzo dobrze rozwinięta sieć handlowo-gastronomiczna i usługowo-rekreacyjna to tylko część atrakcji na miejscu.
Zajmujemy się naszymi gośćmi od kilkudziesięciu lat i dokładnie wiemy jak umilić nawet krótki pobyt. Dla każdego z wczasowiczów, niezależnie od miesiąca pobytu, jest w standardzie śniadanie (dwie bułki, masło, ser, szynka, dżem, ogórek, herbata).
Do państwa dyspozycji TV i DVD ,bezprzewodowy dostęp do Internetu, bezpłatny parking, cztery kuchnie bądź aneksy kuchenne, czajnik bezprzewodowy, sztućce, talerzyki, szklanki, wyposażenie plażowe i oczywiście grill.

Cennik

Dla naszych najmłodszych 50% zniżki (do 6 lat) i plac zabaw.
Dysponujemy 14 pokojami (1,2,3 i 4-osobowe) i jednym domkiem letniskowym. Do każdego pokoju możliwość dołożenia po jednym łóżku.
Domek letniskowy z kuchnią (wyposażoną) i łazienką i prysznicem.
Cena 55 zł. osoba za dobę VII-VII. Po sezonie IX do VI 40 zł. osoba za dobę.
Pokoje z łazienką to 55 zł. w sezonie. Po sezonie 40 zł.
Wspólna łazienka na dwa pokoje to 50 zł. w sezonie. Po sezonie 35zł.
Preferujemy wynajmy całotygodniowe.
Możliwość wynajęcia na weekendy (piątek, sobota, niedziela), natomiast wtedy do ceny należy doliczyć 15 zł. od osoby dziennie.
Przyjmujemy także wyjazdy grupowe do 36 osób. Duże zniżki. Po sezonie IX do VI 30 zł.

Wyszukiwarka