Apartament Verte

  • Adres: Boruty Spiechowicza
  • Telefon: +48 728 528 208
  • E-mail: cagli@op.pl
  • Cena minimalna: 50
  • Cena maksymalna: 50
  • Ilość miejsc: 8

Oferta

Oferujemy nowoczesny, trzypoziomowy apartament o podwyższonym standardzie, usytuowany w spokojnej, willowej dzielnicy Zakopanego. Z okien apartamentu rozciąga się przepiękny widok na Tatry.

Apartament o łącznej powierzchni 120 m2 składa się z 3 poziomów. W bardzo komfortowych warunkach wypoczywać tu może 6 osób, ale dzięki rozkładanej sofie w salonie istnieje możliwość przenocowania dodatkowych 2 osób.

I poziom obejmuje w pełni wyposażoną kuchnię (ekspres do kawy, czajnik elektryczny, lodówka, elektryczna kuchenka z czterema palnikami, kompletny zestaw naczyń, garnków, sztućce) połączoną z jadalnią. Na tym poziomie znajduje się także łazienka z pralką oraz wielofunkcyjnym panelem prysznicowym. W przedpokoju, kuchni i łazience zainstalowano podgrzewaną podłogę. Dolny poziom apartamentu uzupełnia balkon połączony ze schowkiem na narty lub rowery.

II poziom tworzą: salon z rozkładaną sofą dla 2 osób, kominkiem oraz telewizorem odbierającym CYFRĘ +, sypialnia z łóżkiem małżeńskim, obszerny balkon z malowniczym widokiem na Nosal.

III poziom obejmuje 2 pokoje z pojedynczymi łóżkami (po 2 łóżka w każdym pokoju) oraz przedsionek wyposażony w drugi telewizor.

Do dyspozycji naszych gości jest miejsce parkingowe w podziemnym garażu otwieranym pilotem.

Apartament mieści się w budynku oddanym do użytku w roku 2008, na ogrodzonym terenie. W najbliższej okolicy (100-300m) znajdują się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz oświetlane orczykowe wyciągi: Pardałówka (widoczny z okna sypialni), Antałówka i Koziniec. Bardziej ambitni narciarze mają do dyspozycji oddalony o 1 km kompleks na Nosalu. Z kolei drogę pomiędzy naszym apartamentem a Krupówkami pokonacie Państwo pieszo w 15-20 minut. Oczywiście do wszystkich tych miejsc dotrzeć można korzystając z busów, których trasy przebiegają tuż obok.

Nasz apartament to idealne miejsce do wypoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dużej grupy przyjaciół!

Serdecznie zapraszamy!

Wyszukiwarka