Apartament Morski Relaks

  • Adres: Kołobrzeg Fredry 9b
  • Telefon: 602429465,602429466
  • E-mail: apartament@morskirelaks.pl
  • WWW: www.morskirelaks.pl
  • Cena minimalna: 40
  • Cena maksymalna: 50
  • Ilość miejsc: 3

Oferta

Niewielka odległość od morza - 300 m jest atutem apartamentu Morski Relaks. Przejście na plażę zajmuje kilka minut spacerem wzdłuż alei bukowej, w nadmorskim parku. Po drodze mijamy amfiteatr i liczne punkty z małą gastronomią. W pobliżu amfiteatru znajduje się fort - KAMIENNY SZANIEC z 1832r. Obecnie jest tu kawiarnia ,oraz smażalnia ryb z widokiem na morze. Wieczorami odbywają się tutaj dyskoteki, oraz inne plenerowe imprezy. W najbliższej okolicy na wydmie nadmorskiej zachował się piękny starodrzew. Dla miłośników wycieczek rowerowych niedaleko budynku(60m)znajduje się atrakcyjna i pięknie położona droga rowerowa prowadząca wzdłuż plaży do Parku Krajobrazowego. Polecamy.
Obiekt Zielone Tarasy posiada podziemne garaże, miejsca parkingowe, a na dachu budynku zielone tarasy z miejscem do wypoczynku lub opalania. 24 h monitoring obiektu zapewnia bezpieczeństwo wypoczywającym. Do dyspozycji gości jest sala fitness. Dwie szybkobieżne windy umożliwiają swobodne korzystanie z wyższych kondygnacji. Cały obiekt służy głównie wypoczynkowi, relaksowi i wakacyjnym pobytom. Nie ma tu, charakterystycznego dla typowych osiedli mieszkaniowych, zgiełku i codziennej krzątaniny. Bezpośrednie sąsiedztwo hotelu SOLNY daje możliwość korzystania z basenu, restauracji i strzeżonego parkingu.
Brak barier architektonicznych: wygodne podjazdy, dwie windy umożliwiające wjeżdżanie na wyższe piętra z poziomu garaży - to wszystko sprawia, że ZIELONE TARASY to miejsce stworzone również do wypoczynku dla osób niepełnosprawnych i z małymi dziećmi.
Wygodny, przestronny, nowocześnie urządzony apartament Morski Relaks (39,50m2) składa się z następujących pomieszczeń:
? pokoju dziennego (2 rozkładane kanapy, ława, stół i 4 krzesła, telewizor z pakietem TV kablowej, radio z odtwarzaczem CD)
? kuchni z pełnym wyposażeniem (zastawa stołowa, garnki, lodówka, a także inne sprzęty niezbędne do przygotowania posiłków)
? oraz łazienki z kabiną natryskową i automatyczną pralką do użytku dla gości
Apartament posiada duży (12m2) nasłoneczniony po południu balkon, a na nim stolik z krzesełkami i duży wygodny leżak dający możliwość opalania lub poobiedniej drzemki na świeżym powietrzu.
Dla każdego z wypoczywających przygotowane są osobne kołdry, poduszki. Duża, wygodna sypialnia umożliwia dostawienie dodatkowego łóżka, za które nie pobieramy dodatkowej opłaty. W ten sposób może wypoczywać nawet 5-cio osobowa rodzina. Całość przemyślana pod względem wygody dla wypoczywających.
Zapraszając Państwa do spędzenia czasu w Kołobrzegu mamy nadzieję, że zechcą Państwo skorzystać z naszej oferty. Będzie nam miło Państwa gościć.
Zapraszamy :)

Cennik

Poniższe ceny dotyczą wynajmu całego apartamentu.
PAŹDZIERNIK, LISTOPAD, GRUDZIEŃ 80,00 PLN
STYCZEŃ, LUTY, MARZEC 80,00 PLN
KWIECIEŃ 90,00 PLN
MAJ 100,00 PLN
CZERWIEC 120,00 PLN
LIPIEC 150,00 PLN
SIERPIEŃ 150,00 PLN
WRZESIEŃ 100,00 PLN
Cena dotyczy całego apartamentu za dobę. Możliwa jest negocjacja ceny!
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz.12, a kończy się o godz10 następnego dnia.
Zapraszamy będzie nam miło Państwa gościć

Wyszukiwarka