Domotel TM LUX - Apartament w centrum Tomaszowa-Maz.

  • Adres: Św. Antoniego 34, 97-200 Tomaszów-Maz.
  • Telefon: 507 581 699
  • E-mail: domotel@domotel.tm.pl
  • WWW: www.domotel.tm.pl
  • Cena minimalna: 230
  • Cena maksymalna: 300
  • Ilość miejsc: 6

Oferta

Jest to luksusowo wyposażony apartament o powierzchni 120m2, po generalnym remoncie - idealne miejsce zamiast hotelu dla 6 osób,przyjeżdżających służbowo lub turystycznie.

Mieści się on w samym centrum miasta , w pobliżu banków , sklepów i restauracji,na IV piętrze bloku mieszkalnego,

10 min. od trasy S8 Warszawa - Wroclaw.

4 pokoje z kuchnią , 2 łazienki, 2 balkony
Sypialnie 3: 6 łóżek, pościel, TV , sejf
Salon: TV , Wi-Fi,wygodne kanapy
Kuchnia: bufet z wysokimi stołkami , lodówka, kuchnia indukcyjna ,kuchenka mikrofalowa,zmywarka,ekspres do kawy,toster
Łazienki: 2 prysznice, pralka, suszarki do włosów, ręczniki, żelazko, deska do prasowania
Ogrodzone miejsca parkingowe

Tomaszów Mazowiecki to niespełna 70-cio tysięczne miasto o ciekawej, choć młodej historii i bogatych tradycjach, położone w centralnej Polsce w sąsiedztwie Warszawy, Łodzi i Częstochowy.Miasto przyciąga pięknym krajobrazem najbliższych okolic, licznymi zabytkami i osobliwościami przyrody. Istnieją tu wspaniałe warunki, aby połączyć kontakty zawodowe z czynnym wypoczynkiem. Tomaszów Mazowiecki rozciąga się w wzdłuż malowniczych brzegów rzeki Pilicy i jej dopływów, nadających miastu i najbliższym okolicom niepowtarzalny klimat i charakter.

Rezerwat Niebieskie Źródła - rezerwat krajobrazowy o powierzchni 29 ha, położony w dolinie Pilicy, w południowo- wschodniej części Tomaszowa Maz.. Jest to unikatowy skrawek krajobrazu niżu polskiego. Woda przybiera tu niebiesko ? błękitno - zieloną barwę. Kolor wody jest efektem działań rozproszonego światła słonecznego. Zmiana odcieni barwy wody uzależniona jest od stanu pogody, stopnia nasłonecznienia bądź zachmurzenia. Temperatura wody jest niezmienna w ciągu roku i wynosi 9°C. Niebieskie Źródła cieszą się niezmiernie dużym zainteresowaniem turystów przez cały rok.

Liczne atrakcje oferują także okolice miasta. Wystarczy wspomnieć o Zalewie Sulejowskim, poniemieckich schronach kolejowych w Jeleniu i Konewce czy też o uroczej Spale , miejscowości znanej z ośrodka przygotowań olimpijskich, jarmarków staroci i dożynek prezydenckich.

Zalew Sulejowski rozciąga się między Sulejowem, a Smardzewicami i jest największym zbiornikiem wodnym w centralnej Polsce, stanowiąc jednocześnie ogromną atrakcję rekreacyjno - wypoczynkową. Zalew Sulejowski jest siedliskiem wielu gatunków ptaków i ryb (leszcz, płoć, sandacz, okoń). Stąd wielu wędkarzy wybiera to miejsce na połowy.

Spała - to najciekawsza miejscowość wypoczynkowa na terenie województwa łódzkiego. To również miejsce znane polskim sportowcom, którzy regenerują swe siły wśród Spalskiego Parku Krajobrazowego. Otoczona lasami od lat przyciąga miłośników łowiectwa. Stała się niemal drugą rezydencją prezydencką dla Ignacego Mościckiego oraz Stanisława Wojciechowskiego.W Spale w okresie międzywojennym organizowano dożynki prezydenckie. Do tej tradycji powrócono w 2000 r. Miejscowość znana jest również kolekcjonerom staroci, gdyż organizowany jest tu również Jarmark Spalski. Odbywa się od V-X w każdą drugą niedzielę miesiąca, w parku nad stawem w Spale. Na jarmarku można nabyć: wyroby użytkowe, przedmioty sztuki, regionalne wyroby artystyczne, naturalne produkty spożywcze.

Cennik

Cennik za apartament / doba:
4 osoby : 230 PLN
5 osob : 270 PLN
6 osob : 300 PLN

Przy pobycie ponad 5 dni cena do negocjacji.
Zaliczka na konto rezerwacji: 100 PLN
Kaucja przy przekazaniu kluczy: 200 PLN

Wyszukiwarka