Apartament AGAT Karkonosze

  • Adres: Ul. Cicha 9, Piechowice, Górzyniec
  • Telefon: 660-573-684
  • E-mail: domagat@domagat.home.pl
  • WWW: www.domagat.pl
  • Cena minimalna: 30
  • Cena maksymalna: 50
  • Ilość miejsc: 8

Oferta

Zapraszamy do Górzyńca (Piechowice) 6km centrum Szklarskiej Poręby, 10km do Jeleniej Góry.

Apartament Agat mieści się w nowym drewnianym domu. Oferuje komfortowy pobyt w Karkonoszach dla 4-8 osób. Do dyspozycji gości jest piętro z niezależnym wejściem - dwie sypialnie, salon, wyposażony aneks kuchenny z jadalnią, łazienka, dwa balkony. Na terenie możliwość zaparkowania samochodów, miejsce na grilla. Z okien piękny
widok na Karkonosze i Góry Izerskie.

Górzyniec położony na wysokości 400-475m n.p.m, jest to niewielka osada, bezpośrednio przylegająca do lasu, przez którą przepływa strumień rzeki Małej Kamiennej.
Jest to doskonałe miejsce zarówno na wypoczynek rodzinny, jak i dla amatorów turystyki narciarskiej pieszej i rowerowej. Atutem Górzyńca jest atrakcyjne położenie - bliskość atrakcji turystycznych regionu, liczne szlaki turystyczne i rowerowe, cisza i piękne widoki.

Cennik

Cennik pobytu w Apartamencie Agat:

Do dyspozycji 2 pokoje 2-osobowe, salon z tv satelitarną, aneks kuchenny,naczynia, pościel, ręczniki, bezpłatny parking.

Terminy Świąteczne (Boże Narodzenie, Sylwester, Wielkanoc, Boże Ciało) Do 6 osób 300 zł/ dobę (50zł/osoba), każda następna osoba 30 zł.

Pozostałe terminy - pobyt do 2 dni - Do 4 osób 180 zł/ dobę (45zł/osoba), każda następna osoba 30 zł.
Pobyt powyżej 2 dni - Do 4 osób 160 zł/ dobę (40zł/osoba), każda następna osoba 25 zł.

Opłata miejscowa: Do ww. cen doliczana jest opłata miejscowa w wysokości 1,80 zł/osobę/dobę (ulgowa wynosi 0,80zł za dobę).

Wyszukiwarka