Amberia- miejsce tylko dla rodzin z dziećmi

  • Adres: ul. Kuracyjna 47
  • Telefon: 880527267
  • E-mail: recepcja@amberia.pl
  • WWW: www.amberia.pl
  • Cena minimalna: 30
  • Cena maksymalna: 55
  • Ilość miejsc: 50

Oferta

Amberia jest miejscem przyjaznym rodzinom z dziećmi.

Nasi Goście to wyłącznie rodziny z dziećmi, więc wychodząc na przeciw Ich oczekiwaniom i potrzebom, cały czas ulepszamy naszą ofertę, tak aby rodzice wraz ze swoimi pociechami wypoczywali w bezstresowej atmosferze i dogodnych warunkach. Dzieci mają towarzyszy do zabawy, nawiązują nowe znajomości, a rodzice mogą złapać trochę oddechu :)
Dysponujemy ogrodzonym, słonecznym placem zabaw o powierzchni ponad 500m2. Znajdują się tu bezpieczne drewniane i plastikowe zabawki ogrodowe- zjeżdżalnie w kilku wielkościach, mała ścianka wspinaczkowa, huśtawki, piaskownica z niezbędnym "sprzętem", bujaczki, jeździki, rowerki oraz ogromna trampolina o średnicy ponad 4m. Wewnątrz domu znajduje się bawialnia o powierzchni 50 m2. To tutaj toczy się życie podczas niepogody oraz w chłodniejsze wiosenne i jesienne dni :) Tu znajdują się również zjeżdżalnie, bujaki, jeździki, książeczki, pluszaki, zabawki, klocki, tv z dvd + bajki oraz basenik o średnicy 180 cm z piłeczkami- dla maluszków w wieku do 3 lat. Posiadamy rowery z fotelikami dla dzieci , trzy przyczepki- riksze (z osłoną zabezpieczającą przed deszczem i wiatrem) do przewozu dwójki dzieci (każda) oraz mniejsze rowerki dla dzieci. W "wózkarni"- zamykanym pomieszczeniu, znajdującym się w przyziemiu, możecie przechowywać dziecięce wózki.
Raz w tygodniu, popołudniu, malujemy dziecięce buzie, używając atestowanych farb przeznaczonych do tego celu.

Wyjeżdżając na wakacje z dzieckiem, nie musisz zabierać ze sobą wielu rzeczy, z których możesz bezpłatnie korzystać na miejscu. Udostępniamy między innymi:
ŁÓŻECZKA DZIECIĘCE, WANIENKI, NOCNICZKI, PODNÓŻKI, KRZESEŁKA DO KARMIENIA, WÓZKI SPACEROWE, WÓZKI RIKSZE DLA DWÓJKI DZIECI, ELEKTRONICZNE NIANIE, ZABEZPIECZENIA GNIAZDEK ELEKTRYCZNYCH.

Najbliższy sklep z podstawowymi artykułami spożywczo- przemysłowymi, jadłodajnie oraz bary znajdują się w odległości około 600m. Odległość do morza- 500m, do lasu- 300m.

Znajdujemy się na tyle blisko centrum, iż nie ma problemu z dotarciem do niego, a jednocześnie na tyle daleko, że nie będziecie narzekać na hałas i gwar, związany z dużą ilością turystów i ich nocnym życiem.

Spędzając urlop u nas, w ramach ceny pobytu, możecie swobodnie korzystać z poniższych udogodnień:
KUCHNIA - nie prowadzimy wyżywienia, ale do dyspozycji Gości oddajemy wyposażoną kuchnię z jadalnią. Z kuchni można swobodnie korzystać o dowolnej porze, nie ograniczamy tego w żaden sposób. Kuchnia znajduje się na parterze budynku.
ROWERY TURYSTYCZNE i "WÓZKARNIA" - do dyspozycji Gości oddajemy 6 rowerów, również z fotelikami dla dzieci oraz trzy przyczepki do przewozu dwójki dzieci (każda). Posiadamy też mniejsze rowery dla dzieci oraz 3 wózki- spacerówki. W "wózkarni"- zamykanym pomieszczeniu, znajdującym się w przyziemiu, możecie przechowywać dziecięce wózki, pontony, bagażniki samochodowe i inne duże przedmioty.
PARKING - na ogrodzonej posesji znajduje się parking dla wszystkich samochodów- ze swobodnym wjazdem i wyjazdem. Przed domem są też miejsca postojowe na czas rozpakowywania i zapakowywania bagaży.
SIŁOWNIA - dla chcących się trochę poruszać przygotowaliśmy małą siłownię, w której znajdziecie atlas, orbitrek i wioślarza.
POKÓJ "WIECZORNYCH ROZRYWEK" oraz NA NIEPOGODNE DNI :) - tu znajduje się dodatkowy TV z DVD- jeśli będziecie chcieli wspólnie obejrzeć mecz lub film (dysponujemy kolekcją filmów DVD - około 140 pozycji). Istnieje też możliwość wypożyczenia odtwarzacza DVD do pokoju. Dla bardziej aktywnych jest gra PIŁKARZYKI oraz DART. Za dodatkową opłatą można również zagrać w BILARDA (5 zł/ godzina).
SPRZĘT PLAŻOWY - w każdym pokoju znajduje się parawan. Poza tym możemy użyczyć koca, parasola, dodatkowego parawanu, leżaka oraz małego namiociku dla maluchów, który ochroni je przed promieniami słońca.
INTERNET WI-FI - bezpłatny dostęp do internetu (najlepiej działa w ogólnodostępnych, "otwartych" pomieszczeniach domu.
GRILL.

Cennik

Szczegółowej wyceny pobytu dokonujemy podczas kontaktu z nami- telefonicznie lub mailem.

Wyszukiwarka