Agroturystyka Wielkie Leźno

  • Adres: Wielkie Leźno 30, 87-313 Brzozie
  • Telefon: 605073655
  • E-mail: wielkie_lezno@wp.pl
  • Cena minimalna: 50
  • Cena maksymalna: 450
  • Ilość miejsc: 10

Oferta

Agroturystyka Wielkie Leźno to pensjonat położony w miejscowości Wielkie Leźno na Pojezierzu Brodnickim, to doskonałe miejsce do wypoczynku w ciszy i spokoju.

W odległości 1 km znajduje się 90 hektarowe jezioro Wielkie Leźno oraz kilka mniejszych. Najbliższe jezioro oddalone jest od domu ok. 200m. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się las, który sprzyja wycieczkom rowerowym czy wędrówkom pieszym. W pobliżu pensjonatu znajduje się Stajnia Leźno, w której można skorzystać z jazdy konnej oraz mile spędzić czas na torze tubbingowym. W miejscowości Brzozie (ok. 10 km) znajduje się kryty basen rekreacyjny z mini SPA, w niedalekiej przyszłości również w miejscowości Boleszyn (3 km) będzie można skorzystać z basenu.

Bliskość jezior i terenów leśnych sprzyja uprawianiu sportów i aktywnemu wypoczynkowi.

Wielkość domu to 200 m/2, do domu przylega podwórze i ogród z sadem oraz taras z miejscem na grill.

Dom przeznaczony jest do wynajmu dla 10 osób. Istnieje możliwość pobytu dwóch rodzin. W dwukondygnacyjnym budynku znajdują się dwie łazienki, obszerna kuchnia, dwa pokoje 3-osobowe, dwa pokoje 2-osobowe, pokój wypoczynkowy z kominkiem i wyjściem na taras, przestronne hole.

Na miejscu do nabycia miód z pasieki od gospodarza lub opcjonalnie wyżywienie w formie cateringu z pobliskiej restauracji.

Na miejscu możliwość skorzystania z rowerów oraz nordic walking.

Cennik

Wynajęcie domu: 350 zł za dobę, w tzw. "weekendy" - 450 zł za dobę, pojedyncze miejsca noclegowe (opcjonalnie) - 40-60 zł za dobę

Wyszukiwarka