Pod Orzechem - agroturystyka i winnica polecana przez Mamo to ja

  • Adres: Miradowo
  • Telefon: 663637852
  • E-mail: podorzechem18@wp.pl
  • WWW: www.winnicapodorzechem.pl.tl
  • Cena minimalna: 30
  • Cena maksymalna: 45
  • Ilość miejsc: 11

Oferta

Gospodarstwo polecane przez magazyn rodzinny „Mamo to ja”.

Zapraszamy na wypoczynek w rodzinnym gronie
Do agroturystyki Pod Orzechem na skraju Borów Tucholskich w miejscowości Miradowo, 10 km od Starogardu Gd.
Serdecznie powitamy rodziny z małymi i większymi dziećmi. Czeka na nie - duży zadbany ogród, domek w ogrodzie ,huśtawki ,piaskownica, duży basen , plac zabaw ze zjeżdżalnią ,
do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu przeznaczyliśmy teren o pow 2 ha, całość ogrodzona dla bezpieczeństwa tych najmłodszych.
Noclegi i wypoczynek oferujemy w komfortowo wyposażonym domu ,a w nim
na parterze studio dla 4 osób/ 2 pokoje ,aneks kuchenny ,łazienka, osobne wejście,/ , na piętrze 1 pokój 3- osobowy i 1 pokój 4 –osobowy każdy z własną łazienką. W pokojach telewizor, lodówka, drobny sprzęt kuchenny, czajnik bezprzewodowy, pościel. Zapewniamy nocleg dla 11 osób. Posiadamy również miejsca pod namioty.
Czymś co wyróżnia nas spośród innych gospodarstw agroturystycznych jest posiadanie własnej przydomowej winnicy. Uprawą winorośli zajmujemy się od 2006 roku. . Goście odwiedzający nasze gospodarstwo mogą zapoznać się z uprawą i pielęgnacją winorośli, zapoznać się z urządzeniami służącymi do wytwarzania wina, a wieczorem przy ognisku dokonać degustacji win i posłuchać opowieści gospodarza o naszej winnicy. Pragniemy by nasze wina trafiły do grona osób, które cenią indywidualny charakter i lokalność produktu.

W 2013 roku nasze gospodarstwo uzyskało certyfikat Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego.
Członkostwo w sieci ma znaczenie przede wszystkim prestiżowe.
„Dziedzictwo Kulinarne – Pomorskie” potwierdza, że żywność nim oznaczona ma najwyższą jakość i została przygotowana z surowców pozyskanych na Pomorzu, na podstawie tradycyjnych regionalnych przepisów, wartości nabiera to, co niepowtarzalne i niedające się produkować masowo. We wrześniu 2013 winnica „Pod Orzechem” na IV Ogólnopolskim Konkursie Win w Zielonej Górze, za wina białe „Zefir” i „Pallado”. zdobyła srebrny i brązowy medal oraz zaszczytny tytuł „Kulturalne Wino” za debiut i inspirujące wina roku. Tytuł ten nadawany jest w danym roku konkursowym tylko jednej winnicy w całej Polsce. Wina z Pomorza były jednym z największych zaskoczeń konkursu.

Na posesji jest zadaszony grill o pow.100m2, gdzie można zorganizować biesiady, uroczystości rodzinne ,imprezy dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych przy ognisku dla 40-50 osób.
Na terenie gospodarstwa jest również miejsce do parkowania samochodów, miejsce pod namioty, brzozowy zagajnik pełen grzybów jeśli jest na nie sezon,/dla dzieci jest to super atrakcja, zwłaszcza tych małych/
Do lasów Borów Tucholskich jest tylko 4 km ,można dojechać samochodem albo zrobić rowerową wycieczkę po okolicy.
Największą atrakcją turystyczną w naszej okolicy jest Arboretum (Ogród Dendrologiczny) drugi co do wielkości w Polsce, znany z kolekcji wielu bardzo cennych drzew iglastych i liściastych w wieku 100 i 120 lat, spacerując po ogrodzie możemy podziwiać 450 gatunków egzotycznych drzew i krzewów oraz zrekonstruowane średniowieczne grodzisko w Owidzu
W okolicy są wyznaczone szlaki turystyczne i trasy rowerowe, z roweru okolica jest jeszcze ciekawsza.

Zapraszam na stronę www.podorzechem18.dormire.pl
Jeśli spodoba się Państwu nasza oferta to serdecznie zapraszamy

Cennik

cennik
studio 150pln/doba
pokój 2 os.- 90pln/doba /Łóżeczko dla dziecka do 3 lat gratis/
pokój 4 os.-120pln/doba
dostawki liczymy jak pozostałe łóżka
wyżywienie na miejscu, dla dzieci zniżki
doba od godz.15.00 do godz. 11.00 następnego dnia.
Degustacja : wina /białe, czerwone/.
wystawiamy rachunki
Rezerwacja następuje po wpłacie 30% wartości pobytu, w formie zadatku na konto i potwierdzeniu tej wpłaty w ciągu 3 dni pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Niedokonanie płatności równoznaczne jest z rezygnacją z rezerwacji.

Pozostała część należności, po uwzględnieniu kwoty zadatku, dokonywana jest gotówką w dniu przyjazdu.

Wyszukiwarka