Agroturystyka DOLINA BIEBRZY

  • Adres: Wroceń 44
  • Telefon: 085 738 39 26, 603 078 051
  • E-mail: robert@dolinabiebrzy.pl
  • WWW: www.dolinabiebrzy.pl
  • Cena minimalna: 25
  • Cena maksymalna: 40
  • Ilość miejsc: 20

Oferta

POŁOŻENIE

Wielkim atutem Gospodarstwa Agroturystycznego "Dolina Biebrzy" jest jego atrakcyjne położenie. Siedlisko usytuowane jest w centralnej części Biebrzańskiego Parku Narodowego, w małej i spokojnej wsi bezpośrednio nad Biebrzą. Jako jedyne w okolicy znajduje się nad samą Biebrzą. Z okien pokoi rozpościera się widok na rzekę i rozległą bagienną dolinę Biebrzy. Podczas wiosennych rozlewisk woda sięga budynków, a ptaki obserwować można przez okna pokoi. Na wysokości gospodarstwa znajduje się rezerwat "Czerwone Bagano", w niedalekiej odległości miasteczko Goniądz, Twierdza Osowiec i siedziba BPN. Tak wyjątkowe umiejscowienie sprawia, iż jest to idealne miejsce do wypoczynku i uprawiania aktywnych form turystyki ekologicznej.
ZAKWATEROWANIE

Dla gości czeka różnorodna baza noclegowa. Jednorazowo w domkach przenocować możemy 22 osoby, na polu namiotowym około 50 osób.

Baza noclegowa:

*
Domek letniskowy - "Chata Flisaka" 6-os. Nieduży, parterowy domek położony w odległości 10 m od Biebrzy, wyposażony w dwa pokoje trzyosobowe, łazienkę (WC, natrysk, umywalka) oraz aneks kuchenny. Dominującym materiałem wykończeniowym jest drewno, które sprawia, że domek jest przytulny i wtapia się znakomicie w dziką scenerię Biebrzy. Na wyposażeniu widok na rzekę.
*
Domek letniskowy - "Chałupa Sołtysa" 6 os. Maleńki, przytulny domek, wykonany w całości z sosnowego bala. "Chałupa Sołtysa", to niemalże 100 letni świronek zaadaptowany na mały domek letniskowy. Domek posiada dwa pokoje, dwuosobowy z łazienką na dole i czteroosobowy na poddaszu. Na wyposażeniu widok na rzekę.
*
Mieszkanie wczasowe 4 os. Samodzielny obiekt składający się z dwóch dwuosobowych pokoi i łazienki. Pokoje są przechodnie, dzieli je łazienka. Każdy z pokoi ma również oddzielne wejście z podwórka. Polecamy szczególnie dla rodzin z dziećmi. W jednym pokoju śpią rodzice w drugim dzieci - razem a jednak osobno. Widok na rzekę gratis.
*
Pokój z kominkiem 2-4 os. Pokój znajduje się w odzielnym budynku, wyposażony jest w łazienkę, dwuosobowe łóżko oraz kominek z otwartym paleniskiem. Istnieje możliwość dostawki dla jednej lub dwóch osób (np. dziecka).
*
Dla osób pragnących bliższego kontaktu z naturą proponujemy nocleg pod namiotem na naszym polu namiotowym lub jako dodatkową atrakcję - nocleg na sianie.

Cennik

Domek letniskowy "Chata Flisaka" (2 pokoje - trzyosobowy i czteroosobowy, łazienka, aneks kuchenny)
- wynajęcie jednego pokoju 35 zł/os./doba
- wynajęcie całego domku 210 zł/doba
Domek letniskowy "Chałupa Sołtysa" (2 pokoje - dwuosob. i czteroosob., łazienka)
- wynajęcie całego domku 210 zł/doba
Mieszkanie wczasowe (2 pokoje dwuosobowe, łazienka)
- wynajęcie jednego pokoju 30 zł/os./doba
- wynajęcie całego mieszkania 120 zł/doba
Pokój z kominkiem (pokój 2-4 os., łazienka, kominek)
- nocleg 35-40 zł/os./doba
Wyżywienie - kuchnia regionalna
- całodzienne 50 zł/osoba
- śniadanie 15 zł/osoba
- obiad 20-25 zł/osoba
- kolacja 15 zł/osoba
Pole namiotowe
- pobyt 1 os. na polu namiotowym 10 zł/doba
- ustawienie przyczepy campingowej, małej 10 zł/doba
- ustawienie przyczepy campingowej, dużej 15 zł/doba

Wyszukiwarka