Noclegi Rowy

Rowy - malutka, urokliwa miejscowość między Łebą i Ustką, na zachodniej granicy Słowińskiego Parku Narodowego. Są jednym z najbardziej atrakcyjnych miasteczek letniskowych na polskim wybrzeżu. Szerokie piaszczyste plaże, ruchome wydmy, urwiste brzegi z klifami o wysokości do 30 metrów oraz wspaniały mikroklimat o leczniczych właściwościach czynią z Rowów i okolic miejsca godne polecenia nawet dla najbardziej wybrednych turystów. O czystości środowiska świadczyć może występowanie wielu gatunków zwierząt i ptaków. Będąc w Rowach nie można się nudzić.

Na turystów czekają:

 • Piesze wycieczki po Słowińskim Parku Narodowym, nad morzem czy po pobliskich lasach
 • Szlaki rowerowe ("Trasami Zwiniętych Torów" lub "Krainy w kratę")
 • Spływ kajakowy ("Szlak Łupawy")
 • Rejsy wycieczkowe kutrami rybackimi
 • Wyprawa na duńską wyspę Bornholm (promem z Ustki leżącej ok. 20 kilometrów od Rowów)
 • Baza surfingowa i przystań jachtowa nad jez. Gardno
 • Wędkowanie: morskie, rzeczne i na jeziorach
 • Grzybobrania w przepięknych starych lasach

Do zwiedzania Rowów i okolic można wypożyczyć rower lub specjalne pojazdy czterokołowe. W sezonie odbywają się tu koncerty i wiele imprez kulturalno-rozrywkowych. W Rowach znajdziecie Państwo aptekę, ośrodek zdrowia, informację turystyczną, pola namiotowe i bogatą bazę noclegową, zaplecze handlowe i gastronomiczne.Będąc w tej urokliwej miejscowości warto również wybrać się na wycieczkę w jej okolice. Między innymi godna uwagi jest:

 • Wieś Podrąbie. Typowa miejscowość letniskowa. Pięknie położona, wśród sosnowych lasów nad samym morzem. Do walorów Poddąbia zaliczyć należy przede wszystkim szeroką piaskową plażę na którą schodzi się krętymi ścieżkami.
 • Wieś Objazda jest oddalona od Rowów o około 8 km. Na stromym wzniesieniu pośrodku wsi stoi malutki ryglowy kościół z pocz. XVII w. - jeden z najlepszych przykładów ludowej architektury na tym terenie, ze współczesnym wystrojem wnętrza. Na tyłach kościoła rozciąga się park krajobrazowy z cennymi drzewami.
 • Gardna Wielka. Jedna z najbardziej malowniczych wsi na wybrzeżu. Na wzgórzu wznosi się kościół o średniowiecznym rodowodzie. U stóp wsi rozciąga się jezioro Gardno (pow. 2468 ha), leżące na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Kiedyś był tu port. Po jeziorze można pływać łódką lub żaglówką, wypożyczoną na przystani PTTK.
ZOBACZ OBIEKT Apartamenty Jarzębinowa 17

Apartamenty Jarzębinowa 17

500 - 15000 PLN

Dom wolnostojący podzielony na 2 duże apartamenty (80m2 każdy).

pomorskie / słupski / Rowy

ZOBACZ OBIEKT Apartamenty słoneczne w Rowach

Apartamenty słoneczne w Rowach

200 - 300 PLN

Apartamenty słoneczne to komfortowe, w pełni wyposażone 4 osobowe apartamenty, zlokalizowane w samym centrum Rowów, 150-200 m od szerokiej piaszczystej plaży. Na ogrodzonym i monitorowanym terenie z bezpłatnym miejscem parkingowym.

pomorskie / słupski / Rowy

ZOBACZ OBIEKT Apartamenty Bulwar Nadmorski

Apartamenty Bulwar Nadmorski

220 - 350 PLN

Obiekt Apartamenty Bulwar Nadmorski to 4 komfortowo wyposażone apartamenty w Rowach przy ulicy Nadmorskiej 42a, które zapewniają zakwaterowanie w dwóch pokojach z aneksami kuchennymi. Każdy apartament wyposażony jest w sofę dwuosobową rozkładaną, łóżko po

pomorskie / słupski / Rowy

ZOBACZ OBIEKT Kormoran Wellness Medical Spa

Kormoran Wellness Medical Spa

130 - 370 PLN

Nasz hotel przygotował dla gości pokoje typu: standard, LUX oraz Business a także liczne sale konferencyjne i oczywiście zaplecze Spa. Nasz obiekt zaprasza również do skorzystania z restauracji oraz zajęć grupowych

pomorskie / słupski / Rowy

ZOBACZ OBIEKT Apartamenty Barwy Morza -noclegi domki w Rowach

Apartamenty Barwy Morza -noclegi domki w Rowach

200 - 400 PLN

Apartamenty Barwy Morza Rowy- obiekt oferuje noclegi w miejscowości nadmorskiej gdzie jest czysta plaża,czyste środowisko, o korzystnym mikroklimacie zalecanym w leczeniu chorób układu oddechowego i układu krążenia, w pobliżu szlaku rower.

pomorskie / słupski / Rowy

ZOBACZ OBIEKT Dworek Dębina

Dworek Dębina

50 - 75 PLN

Szczegółowy opis znajduje się na stronie: www. dworekdebina.

pomorskie / słupski / Rowy

ZOBACZ OBIEKT Domek letniskowy Wydma

Domek letniskowy Wydma

22 - 33 PLN

Mamy do zaoferowania Państwu domek letniskowy (połówka bliźniaka) usytuowany na spokojnym osiedlu w miejscowości Rowy.

pomorskie / słupski / Rowy

ZOBACZ OBIEKT DREWNIANE DOMKI

DREWNIANE DOMKI

25 - 65 PLN

DOMKI DREWNIANE "LUNA" W NADMORSKIEJ MIEJSCOWOŚCI ROWY-SĄ OBIEKTAMI UMIESZCZONYMI NA PRYWATNEJ, OGRODZONEJ, ZADRZEWIONEJ POSESJI Z PARKINGIEM.

pomorskie / słupski / Rowy

ZOBACZ OBIEKT pensjonat

pensjonat

30 - 60 PLN

Oferujemy pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. W każdym pokoju znajduje się telewizor, zastawa kuchenna.

pomorskie / słupski / Rowy