Piwniczna Zdrój to miasto położone w województwie małopolskim, nad rzeką Poprad, na wysokości około 450 m n.p.m. Miejscowość leży w wąskim przesmyku zwanym dawniej Piwniczną Szyją. Warto dodać, iż założycielem Piwnicznej był sam król Kazimierz III Wielki, który nadał prawa miejskie w 1348 roku. Liczne przywileje królewskie przyczyniły się do dynamicznego i szybkiego rozwoju miasta. Natomiast pod koniec XVIII wieku odkryto źródła wód mineralnych, co spowodowało napływ kuracjuszy spragnionych wypoczynku i leczniczych terapii. Z biegiem czasu Piwniczna Zdrój została znanym ośrodkiem letniskowo-wypoczynkowym i tak pozostało po dziś dzień.
Letnią porą naprawdę warto skorzystać z dobrodziejstw leczniczych wód, a zimą poszusować na wspaniałych stokach. To bez wątpienia wspaniałe i przyciągające rzesze turystów atuty tego miasta. Piwniczna Zdrój posiada niesamowity klimat, można tu zobaczyć wspaniałą architekturę zdrojową otoczoną cudną zielenią co tworzy niesamowity krajobraz miasteczka. Okolica jest tu bardzo malownicza, posiadająca typowy charakter górski, z pięknymi krajobrazami i dziką przyrodą.
Do najciekawszych atrakcji zabytkowych należy:
Domek idealny na rodzinny wypoczynek w górach
Oferujemy Państwu przestronny domek rodzinny idealny dla rodzin w czasie wypoczynku w malowniczym Beskidzie Sądeckim.
Goszcząc u nas, wspierasz misje!
Dwukondygnacyjny komfortowy domek letniskowy. Szczegóły na stronie www.kosarzyska.com
Domek w górach- na wyłączność 8 osobowej grupy.
Dom położony ok. 800 m od centrum miasta, z jednej strony szumiący potok, z drugiej strony las. Parking na samochód. Sklep "Biedronka " i "Delikatesy "Centrum" w odległości ok. 300 - 400 m.
Obiekt znajduje się nad rzeka Poprad blisko sanatorium "Limba".
Chcielibyśmy zaprosić do całorocznego Pensjonatu "Leśniczówka" u podnóża Suchej Doliny w Kosarzyskach - Piwniczna Zdrój.
Nowy domek położony w pobliżu pijalni wody mineralnej na wzgórzu z pięknym widokiem.
BESKID Dom Wypoczynkowy jest ośrodkiem całorocznym, składa się z piętrowego, dużego budynku.
Oferuję do wynajmu samodzielne piętro domu, na którym znajdują się 2 pokoje o średnim standardzie - dla chcących czuć się swobodnie.
Witamy Państwa bardzo serdecznie! Chcielibyśmy zaprosić do całorocznego Pensjonatu "Leśniczówka" u podnóża Suchej Doliny w Kosarzyskach -Piwniczna Zdrój.
Oferujemy apartament do wynajęcia w górskim miasteczku Piwniczna Zdrój.
Oferujemy Państwu pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami Apartament 4 osobowy Możliwość wykupienia wyżywienia Restaurację Pub Przy pobytach powyżej 5 dni możliwość negocjacji ceny Organizacja przyjęć okolicznościowych Caterin.
Zapraszamy wszystkich do malowniczej miejscowości położonej wśród gór i lasów Beskidu Sądeckiego.
Budynek znajduje się między Piwniczną Zdrój a Wierchomlą.
Jeżeli interesują Cię domki w górach do wynajęcia, Dom Babci Marii jest jednym z przyjemniejszych domków w górach do wynajęcia.
Domek w górach. Oferujemy 8 miejsc noclegowych w trzech pokojach: 2 pokoje trzyosobowe i 1 pokój dwuosobowy z dwoma łazienkami.
Kwatera nasza położona jest w bardzo malowniczej okolicy w niedalekiej odległości od rzeki, w pobliżu pijalni wody mineralnej, przy szlaku turystycznym na Łabowską Halę, w miejscu spokojnym z widokiem na pasmo Radziejowej, na uboczu, ale w bl.
Piwniczna-Zdrój, niewielke uzdrowisko położone nad rzeką Poprad przy granicy ze Słowacją, w górach Beskidu Sądeckiego.
Oferujemy Państwu 7 miejsc noclegowych, w pokojach 3 i 4 osobowych (cena do uzgodnienia).
Oferujemy Państwu 7 miejsc noclegowych, w pokojach 3 i 4 osobowych (cena do uzgodnienia).
Willa położona jest nad brzegiem Popradu obok przystani spływu.