Noclegi Grzybowo

Grzybowo to miasteczko letniskowe położone nad morzem w okolicy Kołobrzegu. Umiejscowienie Grzybowa jest nietypowe, ze względu na położenie tu tzw. depresji grzybowskiej, która tworzy w pobliżu morza akwen o nazwie Zatoka Grzybowska. Z tego też względu linia brzegowa jest nieregularna co ma znaczący wpływ na temperaturę wody, która jest tu cieplejsza niż w innych miejscach Bałtyku.

Grzybowo to piękne tereny zielone, które zostały zaliczone do Strefy Chronionego Krajobrazu. Miasteczko posiada jedne z najpiękniejszych plaż mających drobny, czysty piasek wraz z czystą wodą. Na tutejszych plażach można znaleźć bursztyny, wyrzucane przez morze szczególnie po jesiennych i zimowych sztormach. Teren ten jest szczególnie atrakcyjny pod względem turystycznym, dlatego też rozwija się tu doskonale hotelarstwo, przetwórstwo rybne, handel oraz gastronomia. Turyści na pewno nie będą tu się nudzili, ponieważ Grzybowo zapewnia również ciekawe rozrywki. Dla amatorów sportów wodnych, oddany jest do dyspozycji akwen jeziora Resko, który jest przede wszystkim doskonałym miejscem do uprawiania windsurfingu.

Oprócz tego nad rzeką Parsętą są idealne warunki do wędkowania pośród wspaniałej przyrody. Parsęta to także możliwość popływania kajakiem. Dla miłośników jazdy rowerem, powstały szlaki rowerowe, szczególnie piękne są szlaki: wokół jeziora Resko, szlak Bocianich Gniazd czy nadmorska trasa rowerowa. Organizowane są także przybrzeżne rejsy wycieczkowe, rejsy międzynarodowe oraz morskie wyprawy dla wędkarzy i płetwonurków.

W Grzybowie i okolicach organizowane są także liczne imprezy kulturalno-sportowe oraz koncerty. W pobliżu Grzybowa znajdują się korty tenisowe, baseny kryte i odkryte, fitness kluby, wesołe miasteczka, dyskoteki, wypożyczalnie sprzętu wodnego, itp. Na turystów czekają hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, pola namiotowe, gospodarstwa agroturystyczne, zajazdy oraz kwatery prywatne. Turyści znajdą tu także coś dla podniebienia w barach, ogródkach piwnych, kawiarniach, itp.

Grzybowo to po prostu cicha i piękna miejscowość letniskowa położona nad wodami Morza Bałtyckiego. Wybierając się na zasłużony odpoczynek, każdy znajdzie coś dla siebie. Okolica jest piękna, spokojna i warta zwiedzenia.

ZOBACZ OBIEKT DOM WYPOCZYNKOWY SWALLOW

DOM WYPOCZYNKOWY SWALLOW

40 - 90 PLN

Zapraszamy Państwa na całoroczny wypoczynek do Domu Wypoczynkowego Swallow położonego 3km od uroczego Kołobrzegu i 200m od pięknej , szerokiej , piaszczystej plaży.

zachodniopomorskie / kołobrzeski / Grzybowo

ZOBACZ OBIEKT Pensjonat  Jolanta

Pensjonat Jolanta

20 - 38 PLN

Pensjonat Jolanta zaprasza na wypoczynek . Posiadamy pokoje 2,3,4,5, osobowe z łazienkami i tv , sprzęt plażowy , aneks kuchenny ,parking ,gril, plac zabaw dla dzieci ,ognisko .

zachodniopomorskie / kołobrzeski / Grzybowo

ZOBACZ OBIEKT Willa Nadia

Willa Nadia

20 - 50 PLN

Zapraszamy do nowo wybudowanego domu gościnnego w Grzybowie.

zachodniopomorskie / kołobrzeski / Grzybowo

ZOBACZ OBIEKT Pokoje Gościnne Dora w Grzybowie

Pokoje Gościnne Dora w Grzybowie

30 - 40 PLN

W naszym domu dostępne są pokoje: - 2 osobowe - 4 osobowe z łazienkami i TV - apartament do 5 osób.

zachodniopomorskie / kołobrzeski / Grzybowo

ZOBACZ OBIEKT U Krystyny

U Krystyny

22 - 30 PLN

Grzybowo na trasie Kołobrzeg - Dźwirzyno. 1200m od morza.

zachodniopomorskie / kołobrzeski / Grzybowo

ZOBACZ OBIEKT Fala-Grzybowo   k. Kolobrzegu

Fala-Grzybowo k. Kolobrzegu

25 - 45 PLN

Zapraszamy serdecznie Panstwa do naszego nowo wybudowanego Domu Gościnnego "Fala" oddalonego 300m od pięknej plaży grzybowskiej (Grzybowo koło Kołobrzegu).

zachodniopomorskie / kołobrzeski / Grzybowo

ZOBACZ OBIEKT Mieszkanie 2-osobowe w apartamentowcu

Mieszkanie 2-osobowe w apartamentowcu

60 - 80 PLN

Komfortowy apartament na strzeżonym osiedlu w Grzybowie - http://www.

zachodniopomorskie / kołobrzeski / Grzybowo

ZOBACZ OBIEKT kwatery prywatna

kwatery prywatna

20 - 35 PLN

Oferujemy pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami i TV ,plac zabaw ,parking,grill,ognisko oraz wyżywienie na miejscu.

zachodniopomorskie / kołobrzeski / Grzybowo

ZOBACZ OBIEKT Pokoje gościnne w Grzybowie

Pokoje gościnne w Grzybowie

25 - 35 PLN

Zapraszamy do Grzybowa. Oferujemy pokoje 2,3 osobowe z łazienkami, oraz pokoje 4,5 osobowe ze wspólnymi łazienkami W pokojach znajduje się zastawa kuchenna, parawany, czajniki elektr.

zachodniopomorskie / kołobrzeski / Grzybowo