ŻYWIECKI PARK KRAJOBRAZOWY

Żywiecki Park Krajobrazowy powstał w celu ochrony unikalnego krajobrazu tego regiony Polski. Na terenie parku można skorzystać z wielu szlaków turystycznych, a bliskość miast Śląska i Małopolski sprawia, iż przybywa tutaj naprawdę wielu turystów. Przez park prowadzi odcinek Głównego Szlaku Beskidzkiego im. Kazimierza Sosnowskiego. Od 1998 roku Żywiecki Park Krajobrazowy wchodzi w skład Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego.
ZOBACZ OBIEKT 365 dni w Beskidach - agroturystyka

365 dni w Beskidach - agroturystyka

Agroturystyka i Beskidy dla wszystkich i przez cały rok! Nasze gospodarstwo położone w malowniczej i spokojnej okolicy na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego.

śląskie / żywiecki / Glinka

ZOBACZ OBIEKT 4 Pory Roku

4 Pory Roku

Wypocznij w dłuuuuuuugi weekend w 4 Porach Roku! Nasz ośrodek jest położony na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego, na słonecznym wzgórzu z daleka od miejskiego hałasu i gwaru.

śląskie / żywiecki / Sól

ZOBACZ OBIEKT Gospodarstwo agroturystyczne

Gospodarstwo agroturystyczne

20 - 25 PLN

Gospodarstwo położone jest w górach, nad potokiem, na skraju lasu, oddalone od głównej drogi 150m.

śląskie / żywiecki / Sopotnia Wielka

ZOBACZ OBIEKT Pokoje u Leśniczego

Pokoje u Leśniczego

25 - 30 PLN

pokoje: 2-osobowe, 3 osobowe i 4-osobowe z łazienkami i bez telewizja satelitarna domowa kuchnia (posiłki sporządzamy w oparciu o produkty z gospodarstwa), dania regionalne, na zamówienie myśliwska kuchnia możliwość palenia ognisk, pal.

śląskie / żywiecki / Korbielów

Wyszukiwarka