ZAMEK W CZORSZTYNIE

Zamek w Czorsztynie a właściwie jego ruiny leżą na skalistym wzniesieniu, na półwyspie oblanym wodami Jeziora Czorsztyńskiego. Do momentu utworzenia sztucznego zbiornika, zamek górował na doliną Dunajca. Ten gotycki zamek pochodzi z XIV wieku i obecnie znajduje się w granicach Pienińskiego Parku Narodowego. Trasa zwiedzania prowadzi przez dziedziniec zamku dolnego, a następnie przez sień Baszty Baranowskiego aż do pomieszczeń zamku średniego. Z zamku średniego udajemy się XVI-wieczną klatką schodową na zamek górny, gdzie można podziwiać wspaniały widok na Jezioro Czorsztyńskie. Z tarasu schodzi się do częściowo zrekonstruowanych pomieszczeń piwnicznych, gdzie znajduje się ekspozycja muzealna oraz stylowa kawiarnia.
ZOBACZ OBIEKT Rusinowe Zacisze

Rusinowe Zacisze

20 - 30 PLN

Tanio, miło w rodzinnym zaciszu. Obiekt ulokowany w przepięknym i cichym miejscu z niesamowitym widokiem na Tatry. W okolicy znajduję się stacja narciarska Czorsztyn-Ski, Zamek w Czorsztynie i w Niedzicy, Jezioro Czorsztyńskie i wiele innych atrakcji.

małopolskie / nowotarski / Kluszkowce

ZOBACZ OBIEKT HALINA

HALINA

18 - 20 PLN

DWA POKOJE 4-OSOBOWE Z ŁAZIENKAMI + KUCHNIA Z WYPOSAŻENIEM MOŻLIWOŚĆ GRILOWANIA PARKING ZA OGRODZENIEM BLISKOŚĆ LASU BLISKOŚĆ WODY (JEZIORA) ZIMĄ WYCIĄGI NARCIARSKIE 3KM ZAMKI--- CZORSZTYŃSKI I NIEDZICKI ZAPRASZAMY.

małopolskie / nowotarski / Krośnica

ZOBACZ OBIEKT Noclegi w Niedzicy "u Świętych"

Noclegi w Niedzicy "u Świętych"

25 - 30 PLN

Wynajmujemy pokoje dwu- do czteroosobowe. Wszystkie pokoje posiadają balkony z pięknymi widokami na tatry.

małopolskie / nowotarski / Niedzica

ZOBACZ OBIEKT DOMKI W GÓRACH  _TANIO

DOMKI W GÓRACH _TANIO

10 - 25 PLN

Oferujemy wypoczynek w jednym z najpiękniejszych regionów Polski ,PIENINACH PODHALU KACWIN to spiska wioska położona pomiędzy Niedzicą , a granicą Polsko-Słowacką w bardzo atrakcyjnym turystycznie regionie, to wyśmienita baza wypadowa w.

małopolskie / nowotarski / Niedzica

Wyszukiwarka