WDZYDZKI PARK KRAJOBRAZOWY

Wdzydzki Park Krajobrazowy założony został w czerwcu roku 1983. Nazwa jest taka a nie inna z powodu znajdującego się tutaj jeziora Wdzyńskiego. Turystów przyciąga tu głównie czyste powietrze z racji sporej lesistości tego obszaru. Przez park przechodzi kilka szlaków turystycznych prowadzących przez interesujące miejsca. Polecamy odwiedzić tutejsze rezerwaty ze względu na unikalną przyrodę. Rezerwat przyrody Krwawe Doły to ciekawe miejsce do odwiedzenia z uwagi na to, że biegnie tędy Szlak Kamiennych Kręgów. Szlak wodny Graniczna-Trzebiocha jest dobrym miejscem dla każdego, kto chciałby popływać kajakiem. Całkowita długość wszystkich torów wodnych wynosi około 21 kilometrów, więc jest gdzie tutaj popływać. Szlak prowadzi przez wiele malowniczych jezior położonych wokół równie pięknych lasów. Rezerwat przyrody Brzeg Jeziora Cheb można powiedzieć, że jest rajem dla miłośników przyrody. Tutejsze tereny są bardzo podmokłe i dzięki temu natknąć się możemy na wiele gatunków ciekawych ptaków.
ZOBACZ OBIEKT WdzydzeJeziorko

WdzydzeJeziorko

30 - 50 PLN

Dom w lesie na uboczu wsi Wdzydze Kiszewskie

pomorskie / kościerski / Wdzydze

ZOBACZ OBIEKT Domek letniskowy

Domek letniskowy

25 - 110 PLN

Wdzydze Tucholskie, maly, drewniany, nowy domek 5-6 osobowy, duzy pokój, mala sypialnia, lazienka, kuchenka, taras, ok 300m do jeziora Wdzydze.

pomorskie / kościerski / Wiele

ZOBACZ OBIEKT WIELE domek letniskowy nad jeziorem

WIELE domek letniskowy nad jeziorem

50 - 100 PLN

domki wybudowane w 2009r. 1 duży salon, 2 podwójne łóżka + dostawka dla dziecka kuchnia, wc, prąd, ciepła i zimna woda taras z widokiem na jezioro do dyspozycji pomost.

pomorskie / kościerski / Wiele

ZOBACZ OBIEKT Domek letniskowy na Kaszubach

Domek letniskowy na Kaszubach

25 - 35 PLN

Domek letniskowy w pięknym zakątku Kaszub. Domek usytuowany jest wśród malowniczych łąk i pól, bezpośrednio nad brzegiem strugi Debrzycy.

pomorskie / kościerski / Wąglikowice

Wyszukiwarka