STARÓWKA W GDAŃSKU

Starówka w Gdańsku została prawie doszczętnie zniszczona przez Rosjan pod koniec działań wojennych. Kamieniczki, które dziś podziwiamy wzdłuż Długiego Targu, ulic Mariackiej i Piwnej w rzeczywistości zostały zbudowane niemal od podstaw już po wyzwoleniu miasta. Od frontu rzeczywiście przypominają piękną staromiejską zabudowę, ale "od podwórka" to typowe budownictwo z czasów realnego socjalizmu. Niektóre tylko budowle gdańskiej Starówki pochodzą rzeczywiście z dawnych czasów. Niemniej warto jest zobaczyć Kościół pw. NMP, średniowieczny Żuraw (dźwig portowy) - jeden z najbardziej znanych zabytków tego miasta, Złotą Bramę i Zieloną Branę, arsenał gdański, ratusz, Dwór Artusa, pomnik Neptuna, zespół klasztorny zakonu cystersów w Oliwie, katedrę oliwską. Budowle rzeczywiście pamiętające dawne czasy znaleźć można na obrzeżach - stary Wrzeszcz, brukowana wąska ulica Biskupia Górka, część Dolnego Miasta. Te miejsca rzeczywiście powstały przed wieloma wiekami i były autentycznym świadkiem historii tego miasta.
ZOBACZ OBIEKT Urokliwe Mieszkanie nad Morzem

Urokliwe Mieszkanie nad Morzem

120 - 120 PLN

Mieszkanie 2 pokojowe (48m2) w pełni umeblowane: 2 podwójne kanapy + 2 pojedyncze łóżka, telewizja, internet, sprzęt AGD (kuchenka, lodówka i pralka) oraz podstawowe wyposażenie kuchenne (szklanki, sztuczce, garnki ,czajnik).

pomorskie / Gdańsk / Gdańsk

ZOBACZ OBIEKT Apartament w Gdańsku

Apartament w Gdańsku

199 - 360 PLN

mieszkanie jest nowe w nawym bloku . Sypialnia z lozem biala , maly pokoj 2 tapczany w salonie sofa do spania kuchnia z naczyniami .

pomorskie / Gdańsk / Gdańsk

ZOBACZ OBIEKT APARTAMENT NAD MORZEM

APARTAMENT NAD MORZEM

Nowy wyposażony i umeblowany apartament. Położony w jednym z najpiękniejszych zakątków trójmiasta w pasie nadmorskim w Gdańsku Jelitkowie, zaledwie 100 metrów od plaży i morza.

pomorskie / Gdańsk / Gdańsk

Wyszukiwarka