REZERWAT PRZYRODY MIERZEJA SARBSKA

Rezerwat przyrody Mierzeja Sarbska to krajobrazowy rezerwat przyrody leżący na pograniczu pobrzeży Słowińskiego i Kaszubskiego, na obszarze mierzei oddzielającej jezioro Sarbsko od Bałtyku. Powierzchniowo rezerwat obejmuje 546,63 ha i został powołany do życia w 1976 roku. Natomiast sama Mierzeja Sarbska to jedno z najpiękniejszych miejsc naszego wybrzeża. Rezerwat obejmuje nadmorskie ruchome wydmy paraboliczne (o wysokości do 24 m n.p.m.), bór bażynowy, leśne torfowiska oraz okoliczne formy wydmowe. Poza tym można tu spotkać wiele roślin podlegających ochronie, np. długosz królewski, fiołek torfowy, rosiczka długolistna, rosiczka pośrednia. Ogromnym atutem tego terenu są zarośla z woskownicą europejską, które należą do atlantyckich gatunków prawnie chronionych.
ZOBACZ OBIEKT Pokoje Gościnne Elwira

Pokoje Gościnne Elwira

25 - 40 PLN

!!!ODPOCZNIJ OD MIASTA!!! Pokoje Gościnne Elwira oferują Państwu wspaniały wypoczynek w kameralnej atmosferze, z dala od zgiełku, gdyż Łeba Nowęcin położony jest między lasem a Jeziorem Sarbskim co umożliwia relax i poczucie bliskości .

pomorskie / lęborski / Łeba

ZOBACZ OBIEKT Łeba pokoje gościnne U Oleńki

Łeba pokoje gościnne U Oleńki

25 - 45 PLN

Pokoje Gościnne "U Oleńki" w miejscowości Łeba to dom wypoczynkowy wolnostojący z pokojami 2, 3 i 4 osobowymi z łazienkami w wysokim standardzie.

pomorskie / lęborski / Łeba

ZOBACZ OBIEKT Dom Wypoczynkowy Willa JAR

Dom Wypoczynkowy Willa JAR

25 - 60 PLN

Pokoje 1,2,3,3/4 os z łazienkami i TV, parawan i koc plażowy, 2 pokoje z własnym aneksem kuchennym, do dyspozycji gości aneks kuchenny, ogródek z altaną i grillem murowanym, plac zabaw, parking, teren ogrodzony.

pomorskie / lęborski / Łeba

Wyszukiwarka