PUSZCZA BIAŁOWIESKA

Puszcza Białowieska to kompleks leśny na Nizinie Podlaskiej. Na jej tereni znajduje się Białowieski Park Narodowy, który jako jedyni w Polsce obiekt przyrodniczy został wpisany na Listę Światowego Dziewictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Są tu chronione pierwotne zbiorowiska leśne: bagienne, łęgowe, grądowe, borowe - typowe dla niżu europejskiego. Występuje tu około 800 gatunków roślin naczyniowych, ponad 200 gatunków mchów i porostów, około 1000 gatunków grzybów. Faunę Puszczy reprezentuje 11 000 gatunków - w tym m.in. ponad 200 gatunków ptaków, 62 gatunki ssaków (m.in. żubr, bóbr, sarna, łoś, jeleń, wilk, dzik i ryś). Na terenie Puszczy znajdują się rezerwaty hodowlane żubra i tarpana.
ZOBACZ OBIEKT Gospodarstwo Agroturystyczne NiWa

Gospodarstwo Agroturystyczne NiWa

40 - 60 PLN

Nasze gospodarstwo znajduje się w niewielkiej wsi Pasieka w gminie Boćki na Podlasiu. Las i spokojna rolnicza okolica zapewniają ciszę i pozwalają naszym gościom na relaks

podlaskie / bielski / Pasieka

ZOBACZ OBIEKT Gminne, BEZPŁATNE POLE NAMIOTOWE nad Zalewem Siemianówka w Puszczy Białowieskiej

Gminne, BEZPŁATNE POLE NAMIOTOWE nad Zalewem Siemianówka w Puszczy Białowieskiej

1 - 1 PLN

Pole namiotowe na brzegu Zalewu Siemianówka w Puszczy Białowieskiej. W prezencie od Gminy Michałowo- bezpłatne, ale z sanitariatami, światłem i barem.

podlaskie / białostocki / Rybaki

ZOBACZ OBIEKT Dom Wiejski Olszyna

Dom Wiejski Olszyna

30 - 70 PLN

Zapraszamy do domu wiejskiego OLSZYNA na skraju Puszczy Białowieskiej - najbardziej znanej przyrodniczej atrakcji Europy umieszczonej na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

podlaskie / hajnowski / Hajnówka

ZOBACZ OBIEKT Agroturystyka

Agroturystyka

25 - 50 PLN

Kwatera polozona w krainie Zubra nad rzeka Narewka, na skraju Puszczy Bialowieskiej, niedaleko zalewu Siemianówka OFERUJEMY: pokoje w wolno stojacym domku, w którym jest SAUNA.

podlaskie / hajnowski / Zabłotczyzna

Wyszukiwarka