MUZEUM HISTORII MIASTA POZNANIA

Muzeum Historii Miasta Poznania znajduje się w piwnicach i salach reprezentacyjnych poznańskiego Ratusza. Zostało założone w 1954 roku i przedstawia dzieje tego miasta od od X wieku aż po rok 1945. Można tu podziwiać zbiory archeologiczne z tego obszaru, plastyczny plan miasta z X wieku, model grodu poznańskiego, wyroby rzemiosła artystycznego, fragmenty rzeźb, detali architektonicznych, cenne dokumenty, pamiątki po organizacjach i stowarzyszeniach oraz obrazy. Poza tym można obejrzeć wspaniałe kolekcje dawnych fotografii i sprzętu do fotografowania oraz obiektów związanych z historią wielkopolskich bractw strzeleckich.
ZOBACZ OBIEKT Fusion Hostel&Hotel

Fusion Hostel&Hotel

55 - 149 PLN

Serdecznie witamy w Fusion Hostel&Hotel - europejskiej marce łączącej, dla Państwa wygody, standard hotelowy z niepowtarzalną atmosferą.

wielkopolskie / Poznań / Poznań

ZOBACZ OBIEKT Apartamenty w Poznaniu

Apartamenty w Poznaniu

30 - 450 PLN

Wszystkie prezentowane apartamenty i studia to samodzielne mieszkania, w pełni wyposażone, z kuchnią lub aneksem kuchennym oraz łazienką.

wielkopolskie / Poznań / Poznań

ZOBACZ OBIEKT dom do wynajęcia, bed and breakfast - Poznań

dom do wynajęcia, bed and breakfast - Poznań

35 - 35 PLN

Poznań dom do wynajęcia. Oferta najmu domu jest skierowana w szczególności na: - Targi Poznańskie - szkolenia, imprezy firmowe, bankiety - turystyka, bed and breakfast i inne.

wielkopolskie / Poznań / Poznań

ZOBACZ OBIEKT apartamenty VELVET

apartamenty VELVET

50 - 180 PLN

3 komfortowo urządzone apartamenty w centrum Poznania, zlokalizowane na II piętrze zabytkowej, zadbanej kamienicy z 1908r.

wielkopolskie / Poznań / Poznań

ZOBACZ OBIEKT Nasz Klub

Nasz Klub

80 - 240 PLN

Zapraszamy do wybrania noclegu w sercu poznańskiej starówki.

wielkopolskie / Poznań / Poznań

Wyszukiwarka