JEZIORO TURKUSOWE

Jezioro Turkusowe położone jest na wyspie Wolin na terenie Wolińskiego Parku Narodowego i jest jedną z jego największych atrakcji turystycznych. Jego nazwa pochodzi od unikalnej zielononiebieskiej barwy, jaką nadają wodzie związki wapnia pochodzące z dawnego kamieniołomu, na którego miejscu znajduje się obecnie jezioro. Jezioro Turkusowe szczególnie pięknie wygląda oglądane ze szczytu Piaskowej Góry, wznoszącej się u jego brzegów. Jezioro Turkusowe ma ponad dwadzieścia metrów głębokości, z czego większość poniżej poziomu morza.
ZOBACZ OBIEKT Pokój

Pokój

35 - 45 PLN

Dwuosobowy pokój dla osób niepalących w centrum miasta 300 metrów od morza, cicha, spokojna okolica przy dyrekcji Wolińskiego Parku Narodowego i muzeum.

zachodniopomorskie / kamieński / Międzyzdroje

ZOBACZ OBIEKT Kwatery prywatne

Kwatery prywatne

30 - 45 PLN

Pokoje gościnne w domku jednorodzinnym, ze wspólną łazienka jedna na 2-3 pokoje, 3 kondygnacyjny budynek, pokoje 2-3 osobowe, możliwość parkingu na terenie posesji, miejsce do grillowania.

zachodniopomorskie / kamieński / Międzyzdroje

ZOBACZ OBIEKT ASTORIA-RUSZEL

ASTORIA-RUSZEL

30 - 60 PLN

Oferujemy Państwu wypoczynek w cichej i spokojnej okolicy Dziwnowa, w nowych i komfortowych domkach drewnianych blisko plaży-80m.

zachodniopomorskie / kamieński / Dziwnów

ZOBACZ OBIEKT Baltic-Group Sp. z o.o.

Baltic-Group Sp. z o.o.

15 - 30 PLN

Oferujemy noclegi z wyżywieniem w Lubinie, 7km od Międzyzdrojów.

zachodniopomorskie / kamieński / Międzyzdroje

Wyszukiwarka