GŁÓWNY SZLAK BESKIDZKI

Główny Szlak Beskidzki został wytyczony już w okresie międzywojennym i biegnie od Ustronia w Beskidzie Śląskim aż do Wołosatego w Bieszczadach. Warto podkreślić, że jest to najdłuższy szlak w polskich górach, liczący sobie aż 519 kilometrów długości. Główny Szlak Beskidzki im. Kazimierza Sosnowskiego jest szlakiem czerwonym. Przebiega on przez najpiękniejsze pasma Beskidów nie pomijając przy tym najważniejszych szczytów oraz najlepszych miejsc widokowych, z których rozciągają się przepiękne widoki na pobliską okolicę. Szlak ten prowadzi także przez Babią Górę, będącą najwyższym szczytem Beskidów oraz niezwykle urocze Jeziorka Duszatyńskie, które dostarczają turystom niezapomnianych widoków. Przejście całego Głównego Szlaku Beskidzkiego gwarantuje nie tylko wspaniałe widoki, ale także przede wszystkim daje wiele satysfakcji z pokonania tak długiego dystansu. Bardzo często na szlaku można spotkać dziką zwierzynę oraz ptactwo, a do najczęściej spotykanych należą oczywiście sarny i zające, a także sójki i bociany. Z całą pewnością pokonanie chociażby części szlaku dostarczy każdemu turyście niezapomnianych wrażeń i sprawi, że będzie chciało się przeżyć po raz kolejny taką wspaniałą przygodę.
ZOBACZ OBIEKT Biały Orzeł- Ośrodek Wczasowy

Biały Orzeł- Ośrodek Wczasowy

60 - 70 PLN

Biały Orzeł to nowoczesny obiekt położony na wzgórzu Płachciok z przepięknym widokiem na góry i dolinę, w której rozciąga się Brenna.

śląskie / cieszyński / Brenna

ZOBACZ OBIEKT Apartament PARK*****

Apartament PARK*****

68 - 88 PLN

Takiego widoku nie znajdziesz nigdzie indziej ! Szklana ściana apartamentu pozwala podziwiać Czantorię i zaśnieżone szczyty Beskidów, siedząc wygodnie w fotelu i popijając gorącą herbatę.

śląskie / cieszyński / Ustroń

ZOBACZ OBIEKT Pokoje gościnne Rabka Zdrój - 19zł/noc

Pokoje gościnne Rabka Zdrój - 19zł/noc

19 - 25 PLN

Nasz dom położony jest w przepięknej, zacisznej okolicy, u stóp znanego stoku "Maciejowa".

małopolskie / nowotarski / Rabka-Zdrój

Wyszukiwarka