BIEBRZAŃSKI PARK NARODOWY

Biebrzański Park Narodowy to największy park narodowy w Polsce, który obejmuje powierzchnię niemal sześćdziesięciu tysięcy hektarów. Obejmuje on oczywiście dolinę rzeki Biebrzy, od jej źródeł aż do ujścia do Narwi. Łącznie rzeka znajduje się na terenie parku narodowego na długości ponad stu pięćdziesięciu kilometrów. Sam Biebrzański Park Narodowy ma właśnie wodny charakter. Znajdują się tutaj liczne zbiorowiska wodne, a także bagienne i torfowiskowe, jak również szuwary. Ponadto teren lasu pokrywają lasy brzezinowe i łęgowe. Charakterystycznym dla Biebrzańskiego Parku Narodowego zwierzęciem jest łoś. To zagrożone wyginięciem zwierzę przetrwało okres Drugiej Wojny Światowej wyłącznie na terenie biebrzańskich bagien. Dopiero po wojnie został on rozmnożony i przeniesiony na inne podlegające ochronie tereny i dziś jego liczebność jest już wyższa. Bagienny teren Biebrzańskiego Parku Narodowego jest także siedliskiem wielu gatunków ptaków. Wycieczka do Biebrzańskiego Parku Narodowego potrafi być fascynującym przeżyciem dla miłośników dzikiej głuszy.
ZOBACZ OBIEKT Wakacje - Pokoje do wynajęcia

Wakacje - Pokoje do wynajęcia

25 - 25 PLN

Pokoje do wynajęcia w Osowcu, na weekendy i na wakacje, możliwość rozbicia namiotów.

podlaskie / moniecki / Osowiec-Twierdza

ZOBACZ OBIEKT Zagroda wiejska TADAL

Zagroda wiejska TADAL

25 - 50 PLN

Zagroda Wiejska TADAL położona jest na peryferiach niewielkiego miasteczka - Dąbrowy Białostockiej.

podlaskie / sokólski / Dąbrowa Białostocka

ZOBACZ OBIEKT Agroturystyka nad jeziorem Dreństwo

Agroturystyka nad jeziorem Dreństwo

25 - 40 PLN

Opis: Zapraszamy Państwa do odpoczynku nad jezioro.

podlaskie / augustowski / Dreństwo

ZOBACZ OBIEKT Agroturystyka Wizna - Karpińscy

Agroturystyka Wizna - Karpińscy

30 - 70 PLN

Przytulne pełne zieleni gospodarstwo położone w województwie Podlaskim u skraju wsi w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego nad rzeką Narew.

podlaskie / Łomża / Łomża

ZOBACZ OBIEKT Agroturystyka Łosiedle

Agroturystyka Łosiedle

25 - 30 PLN

Agroturystyka Łosiedle serdecznie wita wszystkich gości,którzy przyjeżdżają by zwiedzać Biebrzański Park Narodowy, by z dala od zgiełku wielkiego miasta odpocząć w ciszy i spokoju.

podlaskie / moniecki / Goniądz

Wyszukiwarka